Finn Babyshoot

Deze kleine kanjer is de zoon van twee lieve ouders. Jeroen en Joyce. Ze vroegen mij of ik foto’s wilde maken van hun prachtige jongen. Een echte babyshoot. Ik maakte gebruik van voornamelijk natuurlijk licht. Soms een klein beetje inflitsen als het echt nodig was. Ik had gezorgd voor allerlei dekentjes en kussens. Mama Joyce zorgde voor een waterproof-patch en nog meer mooie kleedjes die we konden gebruiken.
We namen de tijd tijdens het foto’s maken. Af en toe even een voeding tussen door, zodat de kleine weer rustig kon worden en in slaap vallen. In totaal waren we ongeveer 2 uur bezig geweest. Het was weer bijzonder om samen met de kers verse ouders te mogen doen.
Na de fotoshoot kregen de ouders een mini-album opgestuurd van 10×15 met zo’n 20 prachtige nabewerkte foto’s. Daarnaast kunnen ze kiezen uit allerlei prachtige producten in de webstore.

Bekijk hier de foto’s van de babyshoot: