Meteen naar de inhoud
werk aan de muur, sven, foto, canvas, print,

Grote Groene Golven; foto’s voor aan de muur

werk aan de muur, sven, foto, canvas, print, grote, groene, golven, golf, zee, strand, album

Bij Sven aan de Muur is er een nieuwe album geopend. Deze keer met verrassende foto’s van grote groene golven. Tijdens mijn reis door Australië heb ik veel stranden gezien. Sommige met rustige kleine golven, maar de mooiste vond ik toch grote, ruige, harde half weg waaiende golven. De kleuren van golven zijn ook overal verschillend. Afhankelijk van lichtinval, zichtbaarheid door het water en wat er onder water te zien is, worden de kleuren onder andere bepaald. De eerste foto’s die zijn toegevoegd aan het album zijn gemaakt in de Victoria, Australië. Langs de Great Ocean Road waren vele stranden te vinden die te ruig waren om het water in te rennen, de golven waren echter indrukwekkend mooi. De wind die de toppen van de golven waait geeft een abstract beeld. Perfect voor bijvoorbeeld een drieluik van te maken voor bij je aan de muur.

Grote Groene Golven; nu te koop voor bij jou aan de muur

Uiteraard kun je bij Sven aan de Muur nog veel meer soorten foto’s uitzoeken voor bij jou aan de muur. Foto’s van Azië, Australië, Europese steden en prachtige landschappen. Ik denk dat er voor iedereen wel iets bijzonders te vinden is. Want wie wil er nu zo’n standaard IKEA canvas in z’n huis hangen. Die koop je alleen omdat het groot en goedkoop is. Door wat extra’s te betalen creëer je een unieke sfeer in je huis. Je kunt zelf de afmetingen, materiaal en afwerking kiezen. Gemakkelijk online en thuis bezorgd. Geweldig toch? Ook is er een app via iTunes te downloaden waarmee je kunt zien hoe je foto er thuis aan de muur uit komt te zien.

 

Wat vind je ervan? Deel je positieve feedback...

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.