Meteen naar de inhoud
trouwen, bruiloft, Charissa en Mathijs, Almere, Naarden, Sven Fotografie, Wildschut

Charissa en Mathijs zijn getrouwd!

Trouwen is een feestje. Allemaal lieve, mooie en vrolijke mensen bij elkaar. En 25 mei was het ook nog eens stralend weer. Mathijs en Charissa gaven elkaar in Naarden het ja-woord. Vervolgens hebben we een trouwreportage gemaakt bij de vesting van Naarden. Na een bezoekje aan de school waar Charissa werkt, werd er geproost en gedineerd in Almere Haven. Tot slot was er een prachtig feest om de dag mee af te sluiten.

bruiloft, fotograaf, almere, sven, charissa, mathijs, naarden

Ook interesse in een trouwfotograaf? Dat kan!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.