Meteen naar de inhoud
trouwen, dennis, wendy, almere, omgeving, hilversum, laage vuursche, fotograaf, sven, fotografie, bruiloft trouwen, trouwerij

Roland & Renate zijn getrouwd!

trouwen, bruiloft, Almere, Sven, fotograaf, prijzen

Ze hebben er even op moeten wachten, maar vrijdag 26 oktober was het dan zo ver. Roland en Renate gingen trouwen. Samen met hun lieve kinderen Daan, Jim en Roos zagen ze er prachtig uit op deze koude, maar mooie dag.
Roland was traditioneel bij z’n ouders wezen slapen en kwam Renate met de jongens ’s ochtends ophalen. Roos deed open en Renate stond boven te wachten op Roland. Het was een emotioneel moment, en de opening voor een prachtige dag.
Na de fotoreportage in Baarn reden we terug naar Almere, voor het burgerlijk huwelijk en het kerkelijk huwelijk.
’s Avonds was er een feest met alle vrienden en familie.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.