Meteen naar de inhoud
fotograaf, almere, bruiloft, trouwen, goedkoop, betaalbaar, trouwen

Trouwen Sander & Evelyn

Sander en Evelyn zijn 30 maart getrouwd. De hele dag was ik hun fotograaf. Doordat we al eerder een fotoshoot hadden gedaan waren we op elkaar ingespeeld. In de ochtend was de trouwreportage en in de middag de ceremonie in het stadhuis van Almere. Het diner en het feest vond plaats in Het Eksternest, een prachtige bosrijke locatie in Almere- Haven.

bruiloft, sven, fotograaf, sander, evelyn, almere, omgeving, bruiloft, huwelijk, bos, buiten, natuur, zwanger

Ook interesse in een trouwfotograaf? Dat kan!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.